- Počasí
- Nepál
- Province 3
- Manahari̇̄
Aktuální počasí Manahari̇̄
Aktuální počasí přímo pro město Manahari̇̄. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
