Aktuální počasí Mamu
Aktuální počasí přímo pro město Mamu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
