Aktuální počasí Mammola
Aktuální počasí přímo pro město Mammola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 4. (19:00) do 1. 5. (00:00)
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
