- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Mamleyevo
Aktuální počasí Mamleyevo
Aktuální počasí přímo pro město Mamleyevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 1°C |
