Aktuální počasí Malyy Trilesin
Aktuální počasí přímo pro město Malyy Trilesin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -3°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
