- Počasí
- Ukrajina
- Poltava Oblast
- Malyutyntsi
Aktuální počasí Malyutyntsi
Aktuální počasí přímo pro město Malyutyntsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
