- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Malvern
Aktuální počasí Malvern
Aktuální počasí přímo pro město Malvern. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
