Aktuální počasí Maltepe
Aktuální počasí přímo pro město Maltepe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 10°C |
