- Počasí
- Ukrajina
- Dnipropetrovsk Oblast
- Malosofiyivka
Aktuální počasí Malosofiyivka
Aktuální počasí přímo pro město Malosofiyivka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
