- Počasí
- Rusko
- Orenburg Oblast
- Malorosiya
Aktuální počasí Malorosiya
Aktuální počasí přímo pro město Malorosiya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
