Aktuální počasí Malo
Aktuální počasí přímo pro město Malo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 22. 5. (20:00)
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
