- Počasí
- Jižní Korea
- Daejeon
- Malmi
Aktuální počasí Malmi
Aktuální počasí přímo pro město Malmi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
