- Počasí
- Arménie
- Vayots Dzor
- Malishka
Aktuální počasí Malishka
Aktuální počasí přímo pro město Malishka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
