- Počasí
- Kazachstán
- Pavlodar Region
- Malinovka
Aktuální počasí Malinovka
Aktuální počasí přímo pro město Malinovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
