- Počasí
- Súdán
- Al Qaḑārif
- Malīḩah
Aktuální počasí Malīḩah
Aktuální počasí přímo pro město Malīḩah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
