Aktuální počasí Mália
Aktuální počasí přímo pro město Mália. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodně
Platí od 1. 5. (14:00) do 2. 5. (04:00)
Silný vítr
Platí od 1. 5. (12:00) do 2. 5. (00:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
