Aktuální počasí Malḩeh
Aktuální počasí přímo pro město Malḩeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 33°C |
