Aktuální počasí Malching
Aktuální počasí přímo pro město Malching. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 1. 5. (02:00) do 1. 5. (08:00)
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
