- Počasí
- Írán
- Kohgiluyeh and Boyer-Ahmad
- Malāy-e Tom
Aktuální počasí Malāy-e Tom
Aktuální počasí přímo pro město Malāy-e Tom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 18 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
