- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Malajōk
Aktuální počasí Malajōk
Aktuální počasí přímo pro město Malajōk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
