- Počasí
- Saudská Arábie
- Mecca Region
- Malāhī ar Rīm
Aktuální počasí Malāhī ar Rīm
Aktuální počasí přímo pro město Malāhī ar Rīm. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 31°C |
