- Počasí
- Kazachstán
- Qostanay
- Maksut
Aktuální počasí Maksut
Aktuální počasí přímo pro město Maksut. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | 0°C |
