- Počasí
- Řecko
- Central Macedonia
- Makrinítsa
Aktuální počasí Makrinítsa
Aktuální počasí přímo pro město Makrinítsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (21:00)
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
6°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
