- Počasí
- Bangladéš
- Rangpur Division
- Mākrāi
Aktuální počasí Mākrāi
Aktuální počasí přímo pro město Mākrāi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 28°C |
