- Počasí
- Ukrajina
- Vinnytsya Oblast
- Makhnivka
Aktuální počasí Makhnivka
Aktuální počasí přímo pro město Makhnivka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
