- Počasí
- Rusko
- Sverdlovsk
- Makhnëvo
Aktuální počasí Makhnëvo
Aktuální počasí přímo pro město Makhnëvo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
