- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Makar’yevskaya
Aktuální počasí Makar’yevskaya
Aktuální počasí přímo pro město Makar’yevskaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
