- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Majing
Aktuální počasí Majing
Aktuální počasí přímo pro město Majing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
