- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Majing
Aktuální počasí Majing
Aktuální počasí přímo pro město Majing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
