Aktuální počasí Maïzari
Aktuální počasí přímo pro město Maïzari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
