- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Mainong
Aktuální počasí Mainong
Aktuální počasí přímo pro město Mainong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | -19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
