- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Maindargi
Aktuální počasí Maindargi
Aktuální počasí přímo pro město Maindargi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 34°C |
