Aktuální počasí Mailsi
Aktuální počasí přímo pro město Mailsi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 31°C |
