- Počasí
- Afghánistán
- Balkh
- Māhī Khānah
Aktuální počasí Māhī Khānah
Aktuální počasí přímo pro město Māhī Khānah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
