- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Mahārājpur
Aktuální počasí Mahārājpur
Aktuální počasí přímo pro město Mahārājpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
