Aktuální počasí Maḩalleh-ye Akbarī
Aktuální počasí přímo pro město Maḩalleh-ye Akbarī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 23°C |
