- Počasí
- Egypt
- Kafr el-Sheikh
- Maḩallat Mālik
Aktuální počasí Maḩallat Mālik
Aktuální počasí přímo pro město Maḩallat Mālik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
