Aktuální počasí Magnée
Aktuální počasí přímo pro město Magnée. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí od 31. 3. (00:00) do 31. 3. (08:00)
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
