- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Ma’erjin
Aktuální počasí Ma’erjin
Aktuální počasí přímo pro město Ma’erjin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | -16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 3°C |
