- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Mae-gol
Aktuální počasí Mae-gol
Aktuální počasí přímo pro město Mae-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
