- Počasí
- Ekvádor
- Morona-Santiago
- Macuma
Aktuální počasí Macuma
Aktuální počasí přímo pro město Macuma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 24°C |
