- Počasí
- Kanada
- Britská Kolumbie
- Mackenzie
Aktuální počasí Mackenzie
Aktuální počasí přímo pro město Mackenzie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
