- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Machganḏōl
Aktuální počasí Machganḏōl
Aktuální počasí přímo pro město Machganḏōl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 23°C |
