Aktuální počasí Maccagno
Aktuální počasí přímo pro město Maccagno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (08:00) do 14. 5. (20:00)
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
