- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Macatbong
Aktuální počasí Macatbong
Aktuální počasí přímo pro město Macatbong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
