- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Ma’anshan
Aktuální počasí Ma’anshan
Aktuální počasí přímo pro město Ma’anshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
