- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Ma’anshan
Aktuální počasí Ma’anshan
Aktuální počasí přímo pro město Ma’anshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 15°C |
