- Počasí
- Čínská lidová republika
- Heilongjiang
- Ma’anshan
Aktuální počasí Ma’anshan
Aktuální počasí přímo pro město Ma’anshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | -12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 4°C |
