Aktuální počasí Lykóvrysi
Aktuální počasí přímo pro město Lykóvrysi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
