- Počasí
- Rusko
- Ingushetiya Republic
- Lyazhgi
Aktuální počasí Lyazhgi
Aktuální počasí přímo pro město Lyazhgi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 6°C |
